O firme Lasit

Spoločnosť LASIT pôsobí v globálnom meradle a svoje produkty predáva po viac ako 50 krajinách. Navrhuje a vyrába štandardné a prispôsobené laserové gravírovacie stroje už viac ako 30 rokov pričom zabezpečuje nepretržitú podporu pre svojich klientov.

Spoločnosť, ktorá od svojho založenia v roku 1990 vystupuje ako spoločnosť otvorená inováciám a schopná prispôsobiť sa výrobným požiadavkám trhu. Spoločnosť v roku 1991 navrhla a vyrobila prvú trojosú laserovú hlavicu s elektronickým ovládaním zameriavacieho systému – skutočná revolúcia pre priemysel.

A o dva roky neskôr navrhla a vyrobila prvý Nd-Yag laser špecificky pre Hoffmann S.r.l. na označovanie ortopedických protéz.

Sila spoločnosti spočíva v skúsenostiach, ktoré z nej robia vedúcu spoločnosť v tomto odvetví. Spoločnosť Lasit si realizuje celý výrobný proces interne pričom zabezpečuje efektívne monitorovanie jednotlivých jeho stupňov.

LASIT spoločnosť bola vždy v popredí technologických inovácií a skutočných experimentátorov. Takto dosiahla všetky svoje ciele, čím sa stala talianskou spoločnosťou číslo 1 z hľadiska obratu. Zákaznícky servis je vždy v službách klientov, ktorí sa môžu spoľahnúť na rýchly zásah. V roku 2004 spoločnosť otvorila svoje pobočky služieb zákazníkom v Miláne, aby pokryli celú krajinu. V roku 2008 otvorila LASIT USA, aby dobyla americký trh.

Tím spoločnosti Lasit si uvedomuje, aká dôležitá je spolupráca a pokrok. Preto vidí svoju spoločnosť ako obrovskú rodinu, ktorá chce pokračovať s cieľom nikdy neprestať rásť, učiť sa a inovovať.

 
 

30 rokov úspechu

4390

zákazníkov po celom svete

6452

distribuovaných strojov

16.5

ročný obrat v miliónoch EUR

80

zamestnancov

+329%

rast od roku 2009

Buy now