LASEROVÉ OZNAČOVANIE KOVOV

Laserové značenie kovov zaručuje rýchle a presné výsledky. Značenie laserom je trvalé. Týmto spôsobom môžeme zabezpečiť viditeľnosť značky a spätnú sledovateľnosť produktu.
Dôkazom tejto efektivity je skutočnosť, že laserové značenie sa stáva čoraz obľúbenejším v rôznych priemyselných odvetviach, ako sú automobilový priemysel, ventily, elektronika, mechanika, klenoty a zdravotnícke technológie a to sme vymenovali len niektoré z nich.
Laserové značenie na kovoch ponúka mnoho výhod, a to nie len z hľadiska kvality ale aj cenovej dostupnosti. To môže byť realizované v rôznych úrovniach hĺbky v materiáloch podľa toho aké vizuálne výsledky chceme dosiahnuť.

UNIVERZÁLNOSŤ

Laser môže ľahko označiť logá, alfanumerické znaky, čiarové kódy, postupné číslovanie, kresby, DataMatrix a zložitú grafiku.

RÝCHLOSŤ

Značenie laserom je rýchle a môže pracovať s ľubovoľným obsahom (napríklad logá alebo kódy) bez nutnosti meniť nástroje.

ZNÍŽENIE NÁKLADOV

Značenie laserom nepotrebuje dodatočné náklady, pretože nevytvára odpad a nepotrebuje špeciálne úpravy alebo údržbu.

VYSOKÉ ROZLÍŠENIE

Laserové značenie zaručuje vysokú presnosť aj pri najmenších a zložitých geometrických detailoch.

TRVANLIVOSŤ

Značenie laserom zaručuje dlhodobý výsledok, pretože odoláva kyselinám, teplu, chemikáliám a korózii.

SLEDOVATEĽNOSŤ

Laserové značenie nie je možné žiadnym spôsobom poškodiť. To je dôvod, prečo je táto metóda taká účinná pri sledovaní akéhokoľvek produktu.

Materiály vhodné pre značenie:

 
 
Buy now